لطفا مشکل خود را انتخاب کنید

می خواهم از پزشک نوبت بگیرم
با جستجوی نام پزشک یا مرکز درمانی مورد نظر خود در کادر جستجوی صفحه اول پذیرش ۲۴ و مشاهده زمان های خالی، نوبت مد نظر خود را انتخاب کنید. در صورتی که پزشک در پذیرش ۲۴ فعال باشد و زمان خالی برای ارائه نوبت داشته باشد، می توانید از ایشان نوبت (وقت) بگیرید. در غیر این صورت امکان ارائه نوبت از ایشان وجود ندارد.
مرتبا با پیام نوبت ها پر است مواجه می شوم
ظرفیت نوبت دهی برخی پزشکان در زمان کوتاهی تکمیل می شود که این موضوع وابسته به تنظیمات نوبت دهی هر مرکز است و پذیرش ۲۴ دخالتی در این مورد ندارد. پیشنهاد می کنیم از پزشک یا مرکز درمانی دیگری نوبت بگیرید.
در صورتی مبلغ بیعانه استرداد می شود که کاربر، نوبت خود را تا ۵ ساعت قبل از زمان ویزیت، لغو کند.
عمده دلیل لغو نوبت رزرو شده، عدم حضور پزشک در مطب می باشد و این لغو توسط پزشک یا منشی پزشک صورت می گیرد و پذیرش ۲۴ دخالتی در این روند ندارد.
درخواست استرداد شما بررسی و در صورت تایید، وجه پرداختی از ۱ تا حداکثر ۷۲ ساعت بعد از درخواست به حساب شما عودت داده خواهد شد. لطفا نسبت به بررسی گردش حساب بانکی خود در این بازه اقدام کنید.
در صورت کسر هزینه و عدم ثبت نوبت، هزینه به صورت خودکار از طریق درگاه بانکی به همان کارتی که با آن پرداخت انجام داده اید، عودت داده خواهد شد.
برای پیگیری پاسخگویی پزشک کافیست با کلیک روی دکمه زیر به صفحه «نوبت های من» بروید و از آنجا با انتخاب نوبت مورد نظر وارد «قبض نوبت» شده و بر روی دکمه «پیگیری تاخیر پزشک» کلیک کنید.

برای دریافت پاسخ سوال خود می توانید از دکمه زیر استفاده کنید:

برای مشاهده پاسخ گفتگوی قبلی خود با پشتیبانی از دکمه زیر استفاده کنید:

زمان پاسخگویی به سوال شما به میزان تیکت های ثبت شده در پشتیبانی پذیرش 24 ارتباط دارد. برای آگاهی از وضعیت کلی صف پاسخگویی پشتیبانی پذیرش 24 می توانید به صفحه زیر سر بزنید.