لطفا مشکل خود را انتخاب کنید

می خواهم با پشتیبانی پذیرش 24 به صورت تلفنی گفتگو کنم

برقراری تماس مستقیم با پشتیبانی پذیرش 24، به صورت آزمایشی و صرفا برای تعدادی از پزشکان که ویزیت آنلاین آنها فعال است راه اندازی شده است.

استفاده از این سرویس دارای هزینه است

به ازای هر بار استفاده از این سرویس برای یک تماس تلفنی به مدت 5 دقیقه حساب شما به میزان 200 هزارتومان و به ازای هر دقیقه اضافه به مبلغ 20 هزار تومان شارژ خواهد شد. در مقابل پرداخت این هزینه موضوع مورد نظر شما در صورت امکان در هنگام تماس تلفنی مرتفع خواهد شد. در غیر این صورت موضوع تا رسیدن به نتیجه مشخص از طرف پشتیبان شما پیگیری شده و نتیجه به شما اعلام خواهد شد. این هزینه به صورت پس پرداخت است و در هنگام تماس نیازی به پرداخت آن نیست.

برای برقراری تماس فوری با پشتیبانی پذیرش 24 می توانید از دکمه زیر استفاده کنید. این تماس با شماره تلفنی که با آن وارد پذیرش 24 شده اید برقرار خواهد شد.

فعالسازی نوبت‌دهی اینترنتی در پذیرش 24 کاملا رایگان است. برای فعال کردن نوبت دهی ویزیت حضوری در پذیرش 24 نیاز است که در بخش پزشکان پذیرش 24 ثبت نام کنید. برای ثبت نام لطفا به پنل پزشکان پذیرش 24 مراجعه کنید و با وارد کردن شماره موبایل خود (شماره باید حتما به نام پزشک باشد) و کلیک بر روی دکمه «ورود/ ثبت نام» مراحل ثبت نام را پیگیری کنید.

با تعریف روز و ساعت کاری، نوبت دهی شما نهایتا تا 72 ساعت کاری بعد از ثبت نام فعال خواهد شد.

با توجه به محدودیت ظرفیت ها، متاسفانه فعلا امکان فعال سازی نوبت دهی ویزیت آنلاین وجود ندارد.
پارامترهای رتبه بندی پزشکان در لیست نتایج جستجو را می توانید در لینک زیر مشاهده کنید.

کافیست با کلیک روی دکمه «گزارش» زیر همان نظر علت نامناسب بودن آن نظر را توضیح دهید تا مورد بررسی قرار گیرد.

شما می توانید با ورود به پنل پزشکان پذیرش 24 و از بخش پروفایل، اطلاعات مورد نظر خود را ویرایش کنید. در صورتی که هنوز در پذیرش 24 ثبت نام نکرده اید، می توانید از گزینه «من دکتر … هستم»، در صفحه پروفایل خود برای ثبت نام استفاده کنید.

در صورتی که تمایل به اعمال مرخصی دارید از این مسیر استفاده کنید: پنل پزشکان پذیرش 24 / تنظیمات نوبت دهی / اعمال مرخصی / انتخاب بازه مورد نظر / ذخیره تغییرات

همچنین می توانید از دکمه زیر برای دسترسی مستقیم استفاده کنید:

در صورتی که تمایل به تغییر مبلغ ویزیت خود دارید، از طریق «پنل پزشکان پذیرش 24 / پرداخت / تنطیمات مالی / ویرایش مبلغ / ذخیره تغییرات» یا دکمه زیر اقدام نمایید.

شما میتوانید با ورود به پنل پزشکان پذیرش 24، از بخش پروفایل اطلاعات مورد نظر خود را ویرایش کنید.

در صورتی که هنوز در پذیرش 24 ثبت نام نکرده اید، می توانید از گزینه «من دکتر … هستم»، در صفحه پروفایل خود برای ثبت نام استفاده کنید.